ВЛЕЗ В ЗЕЛЕНИЯ КРЪГ

   На 09.10.2024 г. се проведе обучителен семинар на инициативата „Влез в зеления кръг. Бъдещето е в наши ръце.“ за въвеждане на Програма „Екоучилища“ в българските учебни заведения, съвместен проект на “Девин” ЕАД и българско движение “Син флаг”, подкрепен от МОН и МОСВ. Събитието се проведе в Интер Експо Център, зала Витоша, град София.    … Продължете с четенето на ВЛЕЗ В ЗЕЛЕНИЯ КРЪГ